Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych z Invest Bud

Jedną z części składowych oferty Invest Bud jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych w zakresie stolarki zewnętrznej i wewnętrznej. Naszymi działaniami wspieramy przede wszystkim deweloperów mieszkaniowych oraz inwestorów, zajmujących się budową nieruchomości komercyjnych.

Mamy doświadczenie w realizowaniu skomplikowanych przedsięwzięć, które wymagały zaangażowania szerokiego grona specjalistów. Swoją pracę opieramy o nowoczesne rozwiązania i sprawdzone technologie. Dbamy o najwyższą jakość montażu oraz dotrzymujemy wszelkich ustalonych terminów. Dokonujemy również napraw serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Oferta Invest Bud obejmuje dostawę oraz montaż elementów takich jak:
– okna PCV, drewniane lub aluminiowe,
– drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
– parapety i klamki,
– bramy i rolety zewnętrzne,
– dekoracje ścienne.

Dopasujemy odpowiednią stolarkę do wymagań danego projektu. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą produktów, dzięki czemu bez trudu można dobrać optymalne rozwiązania dla konkretnej inwestycji. Zależy nam na tym, by przyszli użytkownicy budowanej nieruchomości mogli korzystać z naszej stolarki zewnętrznej i wewnętrznej w maksymalnie komfortowy sposób przez wiele lat. Chętnie doradzimy Państwu, które rozwiązania będą najlepszą odpowiedzią na wyśrubowane oczekiwania współczesnego rynku.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły współpracy w ramach kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych – zapraszamy do kontaktu!

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Fachowa obsługa
  • Profesjonalne doradztwo
  • Szeroki asortyment
  • Innowacyjne technologie
  • Najwyższa jakość produktów

Spot reklamowy

Lubimy kompleksowe realizacje, w które angażuje się cały zespół Invest Bud!

W tym roku mieliśmy przyjemność współpracować przy powstających w Szydłowcu Apartamentach Wschód! Zajęliśmy się między innymi montażem okien. Jesteśmy przekonani, że wykonane przez nas prace zapewnią przyszłym lokatorom maksymalny komfort i bezproblemowe użytkowanie mieszkań.

Zobaczcie krótki film, dokumentujący nasze działania na terenie Apartamentów Wschód!

Top