Like us!
Like us!
Like us!
Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 8 - 18
Sobota: 9 - 15
Szydłowiec, ul. Sadowa 20
(wjazd od ulicy serwisowej)
Szydłowiec, ul. 1 Maja 6
Wielogóra, ul. Kościelna 1A

Ubezpieczenie

Jednym z warunków ubezpieczenia budynku mieszkalnego czy też usługowego jest jego zamknięcie czyli zamontowanie stolarki otworowej we wszystkich otworach w murze. Dotyczy to okien, drzwi oraz bram garażowych jeśli takowe występują w projekcie.

Promocja obowiązująca od 01.04.2014 w firmie P.P.U.H INVEST BUD WYPIÓRKIEWICZ uwzględnia ubezpieczenie budynków do których zakupione zostały u nas wraz z montażem okna, drzwi wejściowe i brama garażowa.Ubezpieczenie zawarte jest między firmą P.P.U.H INVEST BUD WYPIÓRKIEWICZ a towarzystwem ubezpieczeniowym, natomiast UBEZPIECZONYM jest właściciel nieruchomości w której wykonywany był montaż stolarki otworowej. Ubezpieczenie zawierane jest na 1 rok od dnia montażu włącznie z możliwością przedłużenia przez inwestora po upływie tego czasu.

Ubezpieczenie obejmuje wiele zagrożeń między innymi także kradzież okien, drzwi, bram, instalacji elektrycznych i hydraulicznych ale również dewastację mienia czy zerwanie dachu i pożar. Wartość ubezpieczenia to 150 tys zł, z czego w przypadku stolarki otworowej wartość ubezpieczenia wynosi 10% tej wartości czyli 15 tys zł.

Nowo budowane domy jednorodzinne mocno zagrożone są kradzieżą okien, drzwi i bram garażowych dlatego pakiet ubezpieczeniowy jaki jest oferowany zapewni naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz komfort jakim jest brak konieczności poszukiwań odpowiedniego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie jakie oferujemy w porozumieniu z agencją ubezpieczeniową możecie Państwo także konfigurować według własnych potrzeb w czym pomoże agent zajmujący się tym działem w naszej firmie.

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ INWESTYCJI
Jacek Kotlimowski
tel. +48 602 632 012
tel. +48 48 629 39 39
ubezpieczenia@hurtokien.pl